Lekarze

MediPark Warszawa - Łączymy w swojej pracy wysoki standard wykonywanych zabiegów z umiejętnością pracy zarówno z dorosłym, jak i małym pacjentem.

Nasi lekarze w MediPark Warszawa to sprawdzeni specjaliści w swoich dziedzinach.

lek. dent. Liliana Kot

lek. dent. Liliana Kot

Stomatologia estetyczna. Stomatologia zachowawcza z endodoncją.

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Karierę rozpoczęła w Szkole Sztuk Pięknych. Dyplom lekarza dentysty zdobyła na Uniwesytecie Medycznym w Łodzi. Pasję do projektowania i fotografii wykorzystuje do tworzenia uśmiechów moich pacjentów. Oferuje pacjentom model wstępny nowego uzębienia, który można przymierzyć „na próbę”, aby poznać, a także modyfikować efekt jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Stosuje cyfrowo zaprojektowane i wykonane licówki, korony, mosty i protezy oraz tylko sprawdzone i bezpieczne współczesne metody wybielania zębów. Dobry protetyk gwarantuje swoim pacjentom trafną, precyzyjną i kompleksową diagnostykę dzięki współpracy z zespołem lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii, implantologii, ortodoncji, leczenia stawów skroniowo-żuchwowych, periodontologii i protetyki oraz bogato wyposażoną pracownią RTG (pantomografia, tomografia, cefalometria, RTG punktowe). W swojej pracy na co dzień wykorzystuje mikroskop zabiegowy szwajcarskiej firmy Leica, wewnątrzustną kamerę diagnostyczną oraz lupy stomatologiczne, a do analizy i projektowania uśmiechu fotografię cyfrową.

Uczestniczy w kongresach stomatologicznych w kraju i na świecie oraz licznych kursach i szkoleniach, dzięki którym stale podnosi swoje umiejętności i poszerza wiedzę o nowych możliwościach leczenia. Przez lata szkoliła się u lekarzy z kilkudziesięcioletnim stażem pracy dzięki czemu poznała wszelkie procedury kliniczne oraz rozwiązania dla przeróżnych przypadków, co obecnie stosuje w swojej praktyce.

Liliana Kot - ZnanyLekarz.pl
Piotr Wiktor

lek. dent. Piotr Wiktor

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna

Lekarz dentysta, dobry stomatolog, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż odbył w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Ukończył również studia na kierunku techniki-dentystyczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem. W pracy kładzie nacisk na holistyczne podejście do pacjenta oraz wykonanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym.

Piotr Wiktor - ZnanyLekarz.pl
Agnieszka Szpak

Lek. dent. Agnieszka Szpak

Stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej oraz w endodoncji mikroskopowej (leczenie kanałowe pod mikroskopem). Dyplom lekarza dentysty zdobyłam na Akademii Medycznej w Lublinie. Posiadam specjalizację
pierwszego stopnia ze stomatologii ogólnej oraz drugiego stopnia ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Leczeniem kanałowym pod mikroskopem zajmuję się już 10 lat. W MediPark STOMATOLOGIA korzystam z mikroskopu zabiegowego szwajcarskiej firmy Leica.

Pracę z pacjentem traktuję jako misję – wsłuchuję się w jego potrzeby oraz szczegółowo analizuję problem, z którym się do mnie zgłosił. Dzięki takiemu podejściu możliwa jest realizacja najlepszego planu leczenia, dostosowanego do możliwości finansowych pacjenta.

W swoje praktyce używam nowych technik znieczuleń tzw. śródwięzadłowych, które są niezwykle skuteczne oraz komfortowe dla pacjenta. Bardzo mała dawka znieczulenia daje najlepszy i najszybszy efekt. Moi pacjenci bardzo chwalą to rozwiązanie.

Czynnie uczestniczę w licznych kursach oraz szkoleniach, aby każdego dnia stawać się coraz lepszym specjalistą. Uwielbiam wyzwania, one pokazują jakie postępy poczyniliśmy. Bardzo lubię dzielić się swoja wiedzą oraz doświadczeniami z młodszymi kolegami. Pełnię funkcję koordynatora stażystów podyplomowych.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwojga dzieci. Moim największym hobby jest tworzenie biżuterii oraz podróże.

Agnieszka Szpak - ZnanyLekarz.pl
Dr Agnieszka Janiuk Komorniczak

Lek. dent. Agnieszka Janiuk-Komorniczak

Chirurgia stomatologiczna, implantologia, leczenie dzieci i dorosłych w narkozie

Specjalista chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Dobry implantolog jako jeden z niewielu chirurgów stomatologicznych stosuje skoncentrowane czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pacjenta gwarantujące najlepsze rezultaty – szybsze i lepsze gojenie po zabiegu, szybsza odbudowa kości, lepsza integracja implantu z kością, brak zespołu suchego zębodołu. Współpracuje z anestezjologiem, tym samym wiele zabiegów przeprowadza w znieczuleniu ogólnym (tzw. narkozie).
Specjalizację uzyskała w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie, a tytuł lekarza stomatologa uzyskała w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Chirurg podejmujący się skomplikowanych zabiegów, również z zakresu implantologii i mikrochirurgii. Gwarantuje Pacjentom kompleksową diagnostykę, system zaawansowanych znieczuleń i najlepsze rezultaty regeneracji po zabiegu. Pod jej opieką, lekarze stażyści wykonują swoje pierwsze zabiegi.
Najczęściej wykonywane zabiegi:
 • implanty
 • implantoprotetyka zgodna z DSD (cyfrowe projektowanie uśmiechu)
 • ekstrakcje zatrzymanych zębów
 • chirurgiczne leczenie paradontozy
 • chirurgiczna korekta linii uśmiechu
 • resekcje wierzchołków
 • usuwanie torbieli
 • wycinanie zmian w obrębie jamy ustnej
 • badania histopatologiczne
 • leczenie w znieczuleniu ogólnym (narkoza)
 • zastosowanie PRF w regeneracji tkanek twardych i miękkich w Periodontologii
Agnieszka Janiuk-Komorniczak - ZnanyLekarz.pl

CERTYFIKATY