Lekarze

MediPark Warszawa - Łączymy w swojej pracy wysoki standard wykonywanych zabiegów z umiejętnością pracy zarówno z dorosłym, jak i małym pacjentem.

Nasi lekarze w MediPark Warszawa to sprawdzeni specjaliści w swoich dziedzinach.

lek. dent. Liliana Kot

lek. dent. Liliana Kot

Stomatologia estetyczna. Stomatologia zachowawcza z endodoncją.

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Karierę rozpoczęła w Szkole Sztuk Pięknych. Dyplom lekarza dentysty zdobyła na Uniwesytecie Medycznym w Łodzi. Pasję do projektowania i fotografii wykorzystuje do tworzenia uśmiechów moich pacjentów. Oferuje pacjentom model wstępny nowego uzębienia, który można przymierzyć „na próbę”, aby poznać, a także modyfikować efekt jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Stosuje cyfrowo zaprojektowane i wykonane licówki, korony, mosty i protezy oraz tylko sprawdzone i bezpieczne współczesne metody wybielania zębów. Dobry protetyk gwarantuje swoim pacjentom trafną, precyzyjną i kompleksową diagnostykę dzięki współpracy z zespołem lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii, implantologii, ortodoncji, leczenia stawów skroniowo-żuchwowych, periodontologii i protetyki oraz bogato wyposażoną pracownią RTG (pantomografia, tomografia, cefalometria, RTG punktowe). W swojej pracy na co dzień wykorzystuje mikroskop zabiegowy szwajcarskiej firmy Leica, wewnątrzustną kamerę diagnostyczną oraz lupy stomatologiczne, a do analizy i projektowania uśmiechu fotografię cyfrową.

Uczestniczy w kongresach stomatologicznych w kraju i na świecie oraz licznych kursach i szkoleniach, dzięki którym stale podnosi swoje umiejętności i poszerza wiedzę o nowych możliwościach leczenia. Przez lata szkoliła się u lekarzy z kilkudziesięcioletnim stażem pracy dzięki czemu poznała wszelkie procedury kliniczne oraz rozwiązania dla przeróżnych przypadków, co obecnie stosuje w swojej praktyce.

Liliana Kot - ZnanyLekarz.pl
Piotr Wiktor

lek. dent. Piotr Wiktor

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna

Lekarz dentysta, dobry stomatolog, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż odbył w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Ukończył również studia na kierunku techniki-dentystyczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem. W pracy kładzie nacisk na holistyczne podejście do pacjenta oraz wykonanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym.

Piotr Wiktor - ZnanyLekarz.pl
Agnieszka Szpak

Lek. dent. Agnieszka Szpak

Stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej oraz w endodoncji mikroskopowej (leczenie kanałowe pod mikroskopem). Dyplom lekarza dentysty zdobyłam na Akademii Medycznej w Lublinie. Posiadam specjalizację
pierwszego stopnia ze stomatologii ogólnej oraz drugiego stopnia ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Leczeniem kanałowym pod mikroskopem zajmuję się już 10 lat. W MediPark STOMATOLOGIA korzystam z mikroskopu zabiegowego szwajcarskiej firmy Leica.

Pracę z pacjentem traktuję jako misję – wsłuchuję się w jego potrzeby oraz szczegółowo analizuję problem, z którym się do mnie zgłosił. Dzięki takiemu podejściu możliwa jest realizacja najlepszego planu leczenia, dostosowanego do możliwości finansowych pacjenta.

W swoje praktyce używam nowych technik znieczuleń tzw. śródwięzadłowych, które są niezwykle skuteczne oraz komfortowe dla pacjenta. Bardzo mała dawka znieczulenia daje najlepszy i najszybszy efekt. Moi pacjenci bardzo chwalą to rozwiązanie.

Czynnie uczestniczę w licznych kursach oraz szkoleniach, aby każdego dnia stawać się coraz lepszym specjalistą. Uwielbiam wyzwania, one pokazują jakie postępy poczyniliśmy. Bardzo lubię dzielić się swoja wiedzą oraz doświadczeniami z młodszymi kolegami. Pełnię funkcję koordynatora stażystów podyplomowych.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwojga dzieci. Moim największym hobby jest tworzenie biżuterii oraz podróże.

Agnieszka Szpak - ZnanyLekarz.pl
Dr Agnieszka Janiuk Komorniczak

Lek. dent. Agnieszka Janiuk-Komorniczak

Chirurgia stomatologiczna, implantologia, leczenie dzieci i dorosłych w narkozie

Specjalista chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Dobry implantolog jako jeden z niewielu chirurgów stomatologicznych stosuje skoncentrowane czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pacjenta gwarantujące najlepsze rezultaty – szybsze i lepsze gojenie po zabiegu, szybsza odbudowa kości, lepsza integracja implantu z kością, brak zespołu suchego zębodołu. Współpracuje z anestezjologiem, tym samym wiele zabiegów przeprowadza w znieczuleniu ogólnym (tzw. narkozie).
Specjalizację uzyskała w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie, a tytuł lekarza stomatologa uzyskała w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Chirurg podejmujący się skomplikowanych zabiegów, również z zakresu implantologii i mikrochirurgii. Gwarantuje Pacjentom kompleksową diagnostykę, system zaawansowanych znieczuleń i najlepsze rezultaty regeneracji po zabiegu. Pod jej opieką, lekarze stażyści wykonują swoje pierwsze zabiegi.
Najczęściej wykonywane zabiegi:
 • implanty
 • implantoprotetyka zgodna z DSD (cyfrowe projektowanie uśmiechu)
 • ekstrakcje zatrzymanych zębów
 • chirurgiczne leczenie paradontozy
 • chirurgiczna korekta linii uśmiechu
 • resekcje wierzchołków
 • usuwanie torbieli
 • wycinanie zmian w obrębie jamy ustnej
 • badania histopatologiczne
 • leczenie w znieczuleniu ogólnym (narkoza)
 • zastosowanie PRF w regeneracji tkanek twardych i miękkich w Periodontologii
Agnieszka Janiuk-Komorniczak - ZnanyLekarz.pl
Lek. dent. Anna Poteralska - Stomatologia MediPark

Lek. Ddent. Anna Poteralska

Stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa

Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz leczeniem kanałowym pod mikroskopem. Jej pasją jest stomatologia estetyczna, czyli tworzenie pięknych uśmiechów oraz odbudowa zniszczonych zębów. W codziennej pracy wykorzystuje mikroskop zabiegowy szwajcarskiej firmy Leica oraz wewnątrzustną kamerę diagnostyczną.

Niezwykle cierpliwa, precyzyjna, przywiązująca dużą wagę do szczegółów  Cechuje ją dobre wyczucie estetyki. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, w szczególności z zakresu protetyki stomatologicznej.

Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W tym czasie była członkiem Implantologiczno-Periodontologicznego Koła Naukowego pod kierownictwem pani prof. Małgorzaty Pietruskiej. Staż obyła w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie.

Prywatnie pasjonuje się grą na fortepianie, fotografią, uwielbia dobrą literaturę oraz uprawia czynnie sport – ze szczególnym zamiłowaniem ćwiczy jogę.

Anna Poteralska - ZnanyLekarz.pl
Marta Misiak-Klimkowska - Stomatologia MediPark

lek. dent. Marta Klimkowska-Misiak

Stomatologia dziecięca

Specjalizuje się w leczeniu zębów najmłodszych pacjentów. Do każdego podchodzi indywidualnie i z dużą serdecznością, dzięki czemu skutecznie zwalcza dentofobię – zarówno u młodych, jak i u dorosłych pacjentów. W doskonały sposób potrafi zachęcić dziecko do współpracy i rozpoczęcia leczenia, umiejętnie i stopniowo wprowadzając je w magiczny świat stomatologii. Niezwykle delikatna i cierpliwa, zawsze odpowiada na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania dzieci, a wszystko po to, żeby młody człowiek opuścił gabinet z uśmiechem na ustach i z takim samym uśmiechem do niego wracał.
Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Uzyskała specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej. Ukończyła Zarządzanie Organizacjami Ochrony Zdrowia w Szkole Głównej Handlowej oraz Podyplomowe Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Marta Klimkowska-Misiak - ZnanyLekarz.pl

CERTYFIKATY