Gabinet

Innowacyjne rozwiązania, najwyższe standardy

Perfekcyjna organizacja pracy idzie u nas w parze z wysokiej klasy sprzętem i najnowocześniejszymi technikami leczenia. Pracujemy nad tym, by postrzegano nas jako miejsce, które oferuje innowacyjne rozwiązania, spełnia najwyższe standardy i oczekiwania samego pacjenta.

Nasze atuty:

  • Pracownia RTG (Pantomogram, Cefalometria, RTG punktowe)
  • Kamera wewnątrzustna do diagnostyki, archiwizacji zdjęć zębów do leczenia i oceny estetycznej wypełnień, uzupełnień protetycznych, etc
  • Mikroskop Leica
  • Laser stomatologiczny
  • Wybielanie w gabinecie lampą BEYOND™ Polus® Whitening Accelerator
  • Najwyższej klasy Unity stomatologiczne

NASZ ZESPÓŁ

Nasz gabinet dentystyczny stomatologiczny MediPark Warszawa świadczy szeroki wybór usług dentystycznych – wybielanie zębów, leczenie ortodontyczne, leczenie kanałowe zęba, zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej – zatrudniamy w swoich szeregach lekarzy protetyków, periodontologów, implantoprotetyków i fachowców po specjalizacjach stomatologicznych. Nasi lekarze stanowią personel łączący w swojej pracy wysoki standard wykonywanych zabiegów z umiejętnością pracy zarówno z dorosłym, jak i małym pacjentem.

Nasz zespół:

lek. dent. Liliana Kot
Stomatologia estetyczna. Stomatologia zachowawcza z endodoncją.

lek. dent. Agnieszka Janiuk-Komorniczak
Chirurgia stomatologiczna, implantologia, leczenie dzieci i dorosłych w narkozie

lek. dent. Agnieszka Szpak
Stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa

Uśmiech powracającego pacjenta to dla nas najlepsza nagroda i zarazem wielkie zobowiązanie. Dlatego wsłuchujemy się w potrzeby ludzi i odpowiadamy na nie kompleksowo. Pielęgnujemy nasze wartości i wcielamy je w życie w codziennej pracy kliniki.

NASZE WARTOŚCI

Jakość
Perfekcyjna organizacja pracy idzie u nas w parze z wysokiej klasy sprzętem i najnowocześniejszymi technikami leczenia. Pracujemy nad tym, by postrzegano nas jako miejsce, które oferuje innowacyjne rozwiązania i spełnia najwyższe możliwe standardy rynku i samego pacjenta.

Doświadczenie
Nasi specjaliści posiadają wiedzę i wieloletnią praktykę w różnych dziedzinach stomatologii. Nieustannie podnoszą też swoje kwalifikacje na rozmaitych kursach, szkoleniach i sympozjach, prowadzonych przez wybitnych specjalistów światowej klasy.

Troska
Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych wymagań. W każdym miejscu staramy się zapewnić maksymalny komfort i zminimalizować stres związany z procesem leczenia. Działamy w oparciu o to, co dla nas najważniejsze – dobro Pacjenta.

Stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę, dzięki której każdy może czuć się u nas pewnie i bezpiecznie. Wierzymy w to, co robimy. To w końcu nasza praca. Nasze powołanie.
Nasza pasja.