Lekarze

Łączymy w swojej pracy wysoki standard wykonywanych zabiegów z umiejętnością pracy zarówno z dorosłym, jak i małym pacjentem.

lek. dent. Liliana Kot

lek. dent. Liliana Kot

Stomatologia estetyczna. Stomatologia zachowawcza z endodoncją.

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Karierę rozpoczęła w Szkole Sztuk Pięknych. Dyplom lekarza dentysty zdobyła na Uniwesytecie Medycznym w Łodzi. Pasję do projektowania i fotografii wykorzystuje do tworzenia uśmiechów moich pacjentów. Oferuje pacjentom model wstępny nowego uzębienia, który można przymierzyć „na próbę”, aby poznać, a także modyfikować efekt jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Stosuje cyfrowo zaprojektowane i wykonane licówki, korony, mosty i protezy oraz tylko sprawdzone i bezpieczne współczesne metody wybielania zębów. Gwarantuje swoim pacjentom trafną, precyzyjną i kompleksową diagnostykę dzięki współpracy z zespołem lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii, implantologii, ortodoncji, leczenia stawów skroniowo-żuchwowych, periodontologii i protetyki oraz bogato wyposażoną pracownią RTG (pantomografia, tomografia, cefalometria, RTG punktowe). W swojej pracy na co dzień wykorzystuje mikroskop zabiegowy szwajcarskiej firmy Leica, wewnątrzustną kamerę diagnostyczną oraz lupy stomatologiczne, a do analizy i projektowania uśmiechu fotografię cyfrową.

Uczestniczy w kongresach stomatologicznych w kraju i na świecie oraz licznych kursach i szkoleniach, dzięki którym stale podnosi swoje umiejętności i poszerza wiedzę o nowych możliwościach leczenia. Przez lata szkoliła się u lekarzy z kilkudziesięcioletnim stażem pracy dzięki czemu poznała wszelkie procedury kliniczne oraz rozwiązania dla przeróżnych przypadków, co obecnie stosuje w swojej praktyce.

Lek. dent. Piotr Wiktor

lek. dent. Piotr Wiktor

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna

Lekarz dentysta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż odbył w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Ukończył również studia na kierunku techniki-dentystyczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem. W pracy kładzie nacisk na holistyczne podejście do pacjenta oraz wykonanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym.

lek. dent. Karolina Karczmarczyk

lek. dent. Karolina Karczmarczyk

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia dziecięca

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Lwowskiego Międzynarodowego Uniwersytetu Medycznego. Staż odbyła w Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Stale poszerza swoje kompetencje poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę wykonuje z dokładnością i ogromnym zaangażowaniem. Do pacjentów podchodzi z uśmiechem i dokłada wszelkich starań by w gabinecie stomatologicznym czuli się jak najbardziej komfortowo.

lek. dent. Agnieszka Adamska

Leczenie dzieci i dorosłych w sedacji i narkozie, leczenie pacjentów z dentofobią, chirurgia stomatologiczna, protetyka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W życiu zawodowym najbardziej fascynuje ją chirurgia stomatologiczna, protetyka oraz leczenie dzieci i dorosłych z trudnym do opanowania strachem przed dentystą. Bardzo poważnie traktuje obawy pacjentów i wspiera ich w znalezieniu najlepszego sposobu na uporanie się z lękami. W swojej praktyce stosuje wszelkie dostępne formy znieczuleń.

Dr Adamska ma duże doświadczenie w leczeniu dzieci i dorosłych w sedacji wziewnej – z użyciem tzw. gazu rozweselającego*, którego stosowanie jest przyjazną i bezpieczną metodą uzyskania stanu fizycznego odprężenia i przyjemnego uspokojenia. W najlepszych klinikach w Polsce wraz ze specjalistycznym zespołem anestezjologicznym, leczy z powodzeniem pacjentów w znieczuleniu ogólnym (pod narkozą).

Autorka badań nad cukrzycą i modyfikacją zabiegów stomatologicznych u diabetyków. Bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z medycyny estetycznej.

CERTYFIKATY