Lekarze

Łączymy w swojej pracy wysoki standard wykonywanych zabiegów z umiejętnością pracy zarówno z dorosłym, jak i małym pacjentem.

lek. dent. Liliana Kot

lek. dent. Liliana Kot

Stomatologia estetyczna. Stomatologia zachowawcza z endodoncją.

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Karierę rozpoczęła w Szkole Sztuk Pięknych. Dyplom lekarza dentysty zdobyła na Uniwesytecie Medycznym w Łodzi. Pasję do projektowania i fotografii wykorzystuje do tworzenia uśmiechów moich pacjentów. Oferuje pacjentom model wstępny nowego uzębienia, który można przymierzyć „na próbę”, aby poznać, a także modyfikować efekt jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Stosuje cyfrowo zaprojektowane i wykonane licówki, korony, mosty i protezy oraz tylko sprawdzone i bezpieczne współczesne metody wybielania zębów. Gwarantuje swoim pacjentom trafną, precyzyjną i kompleksową diagnostykę dzięki współpracy z zespołem lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii, implantologii, ortodoncji, leczenia stawów skroniowo-żuchwowych, periodontologii i protetyki oraz bogato wyposażoną pracownią RTG (pantomografia, tomografia, cefalometria, RTG punktowe). W swojej pracy na co dzień wykorzystuje mikroskop zabiegowy szwajcarskiej firmy Leica, wewnątrzustną kamerę diagnostyczną oraz lupy stomatologiczne, a do analizy i projektowania uśmiechu fotografię cyfrową.

Uczestniczy w kongresach stomatologicznych w kraju i na świecie oraz licznych kursach i szkoleniach, dzięki którym stale podnosi swoje umiejętności i poszerza wiedzę o nowych możliwościach leczenia. Przez lata szkoliła się u lekarzy z kilkudziesięcioletnim stażem pracy dzięki czemu poznała wszelkie procedury kliniczne oraz rozwiązania dla przeróżnych przypadków, co obecnie stosuje w swojej praktyce.

Liliana Kot - ZnanyLekarz.pl
Lek. dent. Piotr Wiktor

lek. dent. Piotr Wiktor

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna

Lekarz dentysta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż odbył w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Ukończył również studia na kierunku techniki-dentystyczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem. W pracy kładzie nacisk na holistyczne podejście do pacjenta oraz wykonanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym.

Piotr Wiktor - ZnanyLekarz.pl
lek. dent. Karolina Karczmarczyk

lek. dent. Karolina Karczmarczyk

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia dziecięca

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Lwowskiego Międzynarodowego Uniwersytetu Medycznego. Staż odbyła w Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Stale poszerza swoje kompetencje poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę wykonuje z dokładnością i ogromnym zaangażowaniem. Do pacjentów podchodzi z uśmiechem i dokłada wszelkich starań by w gabinecie stomatologicznym czuli się jak najbardziej komfortowo.

Karolina Karczmarczyk - ZnanyLekarz.pl
Dr Agnieszka Janiuk Komorniczak

Lek. dent. Agnieszka Janiuk-Komorniczak

Chirurgia stomatologiczna, implantologia, leczenie dzieci i dorosłych w narkozie

Specjalista chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Jako jeden z niewielu chirurgów stomatologicznych stosuje skoncentrowane czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pacjenta gwarantujące najlepsze rezultaty – szybsze i lepsze gojenie po zabiegu, szybsza odbudowa kości, lepsza integracja implantu z kością, brak zespołu suchego zębodołu. Współpracuje z anestezjologiem, tym samym wiele zabiegów przeprowadza w znieczuleniu ogólnym (tzw. narkozie).
Specjalizację uzyskała w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie, a tytuł lekarza stomatologa uzyskała w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Chirurg podejmujący się skomplikowanych zabiegów, również z zakresu implantologii i mikrochirurgii. Gwarantuje Pacjentom kompleksową diagnostykę, system zaawansowanych znieczuleń i najlepsze rezultaty regeneracji po zabiegu. Pod jej opieką, lekarze stażyści wykonują swoje pierwsze zabiegi.
Najczęściej wykonywane zabiegi:
 • implanty
 • implantoprotetyka zgodna z DSD (cyfrowe projektowanie uśmiechu)
 • ekstrakcje zatrzymanych zębów
 • chirurgiczne leczenie paradontozy
 • chirurgiczna korekta linii uśmiechu
 • resekcje wierzchołków
 • usuwanie torbieli
 • wycinanie zmian w obrębie jamy ustnej
 • badania histopatologiczne
 • leczenie w znieczuleniu ogólnym (narkoza)
 • zastosowanie PRF w regeneracji tkanek twardych i miękkich w Periodontologii
Agnieszka Janiuk-Komorniczak - ZnanyLekarz.pl
lek. dent. Ewelina Iwańczyk

lek. dent. Ewelina Iwańczyk

Ortodoncja

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Prowadzi teoretyczne i praktyczne kursy ortodontyczne dla lekarzy dentystów. W swojej praktyce zawodowej kieruje się ideą ortodoncji holistycznej – leczeniem nieprawidłowości i wad zgryzu pacjentów poprzez wpłynięcie na ich przyczynę. Cechuje ją większa wrażliwość na problemy i potrzeby pacjenta, wnikliwie analizuje ogólny stan organizmu pacjenta oraz dobiera możliwie mało-inwazyjne i skuteczne metody leczenia.

Pacjentom daje się poznać jako osoba niezwykle pogodna i serdeczna, co sprawia, że wielu z nich podejmuje leczenie pomimo wieloletnich obaw.

Dr Ewelina Iwańczyk w MediPark przyjmuje pacjentów ortodontycznych – dzieci, młodzież i dorosłych.

CERTYFIKATY